Ogrody Podlaskie | Autoryzowany Dealer Viking
556
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-556,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Autoryzowany Dealer Viking

Kosiarki Viking Siedlce Łuków

KOSIARKI

Kosiarki VIKING to łatwy i przyjemny sposób na konserwację trawników. Bezproblemowa eksploatacja, nowoczesny design i solidna konstrukcja to najważniejsze argumenty dla których warto wybrać VIKING. Specjalnie zaprojektowane obudowy zapewniają doskonałe zbieranie trawy, a dzięki dodatkowym akcesoriom możliwe jest również mulczowanie.

GLEBOGRYZARKI

Solidne glebogryzarki VIKING wyśmienicie dają sobie radę z każdą glebą. Kompaktowa konstrukcja i nowoczesna technologia sprawiają, że praca jest o wiele łatwiejsza, a transport nie przysparza wielkich problemów.

Glebogryzarki Viking Siedlce Łuków
Traktorki Viking Siedlce Łuków

KOSIARKI SAMOJEZDNE

Traktorki do koszenia VIKING, wyposażone w nowoczesne, mocne silniki świetnie radzą sobie z trawnikami nawet o bardzo dużej powierzchni. Najwyższej jakości wzornictwo i innowacyjna technika są gwarancją komfortu i dobrej zabawy podczas konserwacji trawnika.

ROZDRABNIACZE OGRODOWE

Rozdrabniacze ogrodowe to praktyczne rozwiązanie, które redukuje objętość odpadów organicznych. Rozdrobnione gałęzie po cięciu, pozostałości roślin jednorocznych itp. o wiele łatwiej się kompostują dostarczając do naszego ogrodu cennych substancji odżywczych. Dzięki solidnej konstrukcji i opatentowanych rozwiązaniach rozdrabniacze VIKING są łatwe i wygodne w obsłudze, a przy tym bardzo solidne.

Rozdrabniacze Viking Siedlce Łuków
Wertykulatory Viking Siedlce Łuków

WERTYKULATORY

Wertykulacja to zabieg, który pozwala trawnikowi oddychać. Siedem noży o regulowanej głębokości nacina darń usuwając pozostałości sfilcowanej trawy, mech i chwasty. Do gleba po wertykulacji magazynuje więcej powietrza i wody dzięki czemu trawa lepiej przyswaja substancje odżywcze i znacznie lepiej wygląda.