Ogrody Podlaskie | Roboty koszące
14824
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14824,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Roboty koszące

Robot koszący Siedlce Łuków

SAMODZIELNY POMOCNIK

Kosiarki automatyczne, to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że trawnik zawsze jest dokładnie przycięty praktycznie bez Twojego udziału. Robot koszący może zająć się trawnikiem kiedy Ciebie nie ma w domu, albo kiedy odpoczywasz. Ciche silniki elektryczne nie zakłócają spokoju. Znika też problem paliwa, oleju lub plączących się kabli. Kosiarka automatyczna pracuje prawie w każdych warunkach i nie wymaga nadzoru. Robot pracuje, a Ty masz wolne.

DUŻY WYBÓR

Nasza oferta obejmuje kosiarki automatyczne o zróżnicowanej konstrukcji dostarczane przez kilku producentów, więc zawsze jesteśmy w stanie dobrać urządzenie dobrze pasujące do konkretnego zastosowania. Niezależnie, czy jest to mały trawnik przy domu szeregowym, czy hektarowy park, na pewno doskonale dobierzemy właściwego robota koszącego.

Kosiarki automatyczne Sidelce
Roboty koszące kosiarki automatyczne Siedlce Łuków

INSTALACJA i SERWIS

Instalację i obsługę kosiarek automatycznych można bez problemu wykonywać samodzielnie. Jeśli jednak nie chcesz sobie tym zawracać głowy, nasz serwis z przyjemnością zajmie się tym za Ciebie. W naszej ofercie jest fachowy montaż, okresowe przeglądy, serwis zimowy, transport i wszystkie ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. My zajmiemy się Twoim robotem od A do Z, a Ty zajmiesz się tym, co naprawdę lubisz.