Maszyny ogrodowe Stihl
556
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-556,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15772
 

Maszyny ogrodowe Stihl

Kosiarki Stihl

KOSIARKI

Kosiarki STIHL to łatwy i przyjemny sposób na konserwację trawników. Bezproblemowa eksploatacja, nowoczesny design i solidna konstrukcja to najważniejsze argumenty dla których warto wybrać Kosiarki Stihl. Specjalnie zaprojektowane obudowy zapewniają doskonałe zbieranie trawy, a dzięki dodatkowym akcesoriom możliwe jest również mulczowanie.

GLEBOGRYZARKI

Solidne glebogryzarki STIHL wyśmienicie dają sobie radę z każdą glebą. Kompaktowa konstrukcja i nowoczesna technologia sprawiają, że praca jest o wiele łatwiejsza, a transport nie przysparza wielkich problemów.

KOSIARKI SAMOJEZDNE

Traktorki ogrodowe STIHL, wyposażone w nowoczesne, mocne silniki świetnie radzą sobie z trawnikami nawet o bardzo dużej powierzchni. Najwyższej jakości wzornictwo i innowacyjna technika są gwarancją komfortu i dobrej zabawy podczas koszenia trawnika.

ROZDRABNIACZE OGRODOWE

Rozdrabniacze ogrodowe to praktyczne rozwiązanie, które redukuje objętość odpadów organicznych. Rozdrobnione gałęzie po cięciu, pozostałości roślin jednorocznych itp. o wiele łatwiej się kompostują dostarczając do naszego ogrodu cennych substancji odżywczych. Dzięki solidnej konstrukcji i opatentowanych rozwiązaniach rozdrabniacze STIHL są łatwe i wygodne w obsłudze, a przy tym bardzo solidne.

wertykulatory Stihl

WERTYKULATORY

Wertykulacja to zabieg, który pozwala trawnikowi oddychać. Siedem noży o regulowanej głębokości nacina darń usuwając pozostałości sfilcowanej trawy, mech i chwasty. Do gleba po wertykulacji magazynuje więcej powietrza i wody dzięki czemu trawa lepiej przyswaja substancje odżywcze i znacznie lepiej wygląda.