Autoryzowany Dealer Stihl
Autoryzowany dealer Stihl w Siedlcach. Piły, kosiarki, myjki ciśnieniowe.
511
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-511,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15772
 

Autoryzowany Dealer Stihl

Pilarki Stihl

PILARKI ŁAŃCUCHOWE

Firma STIHL już od ponad 90 lat jest niekwestionowanym liderem w produkcji pilarek łańcuchowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz piły do profesjonalnej ścinki, prac wokół domu czy w gospodarstwie, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią maszynę. W stałej ofercie mamy około 20 modeli dostępnych od ręki i w najlepszych cenach.

KOSY MECHANICZNE I PODKASZARKI

To idealne rozwiązanie do koszenia w trudnym terenie i w słabo dostępnych miejscach. W zależności od mocy i zastosowanego narzędzia tnącego, kosy i podkaszarki STIHL świetnie nadają się zarówno do prac wykończeniowych na zadbanych trawnikach jak również do usuwania chaszczy i niewielkich drzew. Nasi sprzedawcy pomogą  w wyborze spośród wielu model modeli dostępnych od ręki.

Kosy spalinowe
Myjki ciśnieniowe

MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE

Stanowią niezrównaną pomoc w porządkach wokół domu i w profesjonalnym utrzymaniu czystości na farmach, w warsztatach i gospodarstwach. Spośród szerokiej gamy myjek bez problemu dobierzemy właściwe do każdego rodzaju zabrudzeń. Niezależnie od tego czy potrzebujesz myjki do szyczczenia tarasu, mycia samochodu lub maszyn rolniczych, znajdziemy na to niezawodne i oszczędne rozwiązanie.

PRZECINARKI DO BETONU

Przecinarki i pilarki do betonu STIHL to przede wszystkim niezawodność, wydajność cięcia i niskie koszty eksploatacji. Dodatkowo nasze przecinarki są wygodne w eksploatacji i łatwe w serwisowaniu. Układanie kostki, roboty brukarskie, prace drogowe i budowlane to obszary, w których najczęściej używane są przecinarki do betonu STIHL.

Przecinarki do betonu
Urządzenia akumulatorowe

URZĄDZENIA AKUMULATOROWE

Gama akumulatorowych urządzeń ogrodniczych STIHL jest tak szeroka, że znajdą w niej coś dla siebie zarówno profesjonaliści jak i użytkownicy okazjonalni. Niewielki ciężar przy dużej mocy, szybkie ładowanie, krótki czas ładowania i niezwykła jakość wykonania to cechy dla których warto zastąpić nimi tradycyjne maszyny.  W naszej stałej ofercie są akumulatorowe pilarki, kosiarki, nożyce do żywopłotu, podkaszarki, dmuchawy do liści…