Ziemia, kora i nawozy
14728
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14728,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15772
 

Ziemia, kora i nawozy

Ziemia ogrodnicza Siedlce Łuków

GRUNT TO DOBRA ZIEMIA

Podstawą każdej udanej uprawy jest właściwe podłoże. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt rodzajów ziemi, torfów i podłoży do opraw i ogrodu, a na nasi sprzedawcy chętnie pomogą w wyborze właściwej ziemi dla Twoich roślin. Polecamy ziemię takich producentów jak Kronen, Hollas, Substral i KiK Krajewscy (ziemia ze słonecznikiem). Zawsze pomagamy w załadunku cięższych worków i zabezpieczeniu samochodu przed zabrudzeniem.

NAWOZY – SIłA WZROSTU

Nawet najlepsza sadzonka nie będzie w stanie efektywnie rosnąć bez prawidłowego odżywiania dlatego oferujemy setki produktów nawozowych w tym w pełni organicznych i ekologicznych opartych m.in. o humusy i oborniki granulowane. Staramy się budować jak najszerszą ofertę dlatego zawsze na naszych półkach można znaleźć sprawdzone produkty i nowości takich marek jak: SUBSTRAL, Florovit, Compo, Ogród-Start, Agrecol, Osmocote, Scotts, Eco-Darpol, Villmorin, Pokon i wielu innych.

Nawozy Siedlce Łuków
Kora mulcz Siedlce Łuków

KORA I KAMIEŃ OZDOBNY

Wysypywane na powierzchni: kora kompostowa, zrębki, mulcz dekoracyjny i kamień ozdobny poza funkcją estetyczna pomagają też w utrzymaniu wilgoci i temperatury gleby, a także wpływają na jej odczyn. Starannie wybieramy naszych dostawców tak, żeby oferować tylko sprawdzone, pozbawione zanieczyszczeń i pleśni produkty zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Spośród wielu rodzajów, frakcji i opakowań różnej wielkości każdy znajdzie coś dla siebie, a nasi sprzedawcy zawsze chętnie pomogą w załadunku i zabezpieczeniu wnętrza Twojego pojazdu.