Autoryzowany Dealer AL-KO i Solo
580
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-580,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15772
 

Autoryzowany Dealer AL-KO i Solo

Kosiarki AL-KO Siedlce Łuków

KOSIARKI AL-KO

Firma AL-KO istnieje już blisko 90 lat i dostarcza bezpieczne, wygodne i przyjemne w obsłudze maszyny ogrodnicze. Kosiarki AL-KO słyną z wszechstronności, długiej, szerokiej gwarancji, świetnego wzornictwa i stale kontrolowanej, wysokiej jakości. Niezależnie czy wybierzesz elektryczną, spalinową, czy akumulatorową kosiarkę AL-KO, wieloletnie doświadczenie będzie gwarancją satysfakcji.

KOSIARKI SAMOJEZDNE

AL-KO Traktorki koszące AL-KO, to solidna konstrukcja, nowoczesne wzornictwo i duża wszechstronność. Traktorki ogrodowe nie tylko świetnie koszą trawę, ale wyposażone w akcesoria również odśnieżają i zamiatają. Świetne osiągi i wysoka niezawodność, osiągana jest dzięki wyśrubowanym normom produkcyjnym. Nowoczesna bryła podkreśla jakość kosiarek.

Traktorki AL-KO Siedlce Łuków
Roboty koszące AL-KO Siedlce Łuków

KOSIARKI AUTOMATYCZNE

Roboty koszące AL-KO same dbają o Twój trawnik nawet kiedy nie ma Cię w domu. Ponieważ trawa koszona jest bardzo często, nie ma potrzeby zbierania skoszonej trawy, a cicha praca kosiarki automatycznej nie zakłóca Twojego spokoju. Nasz serwis chętnie zadba o instalację na miejscu i zabezpieczy kosiarkę na zimę tak, abyś Ty nie zawracał sobie tym głowy.

TECHNIKA W OGRODZIE

AL-KO to nie tylko sprawne koszenie, ale także wiele modeli nożyc do żywopłotu, pomp, wertykulatorów i wiele innych. Konstruktorzy AL-KO nieustannie prześcigają się w opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań, które poprawiają wygodę pracy, bezpieczeństwo i niezawodność. Własne, nowoczesne, europejskie fabryki pozwalają na dostarczanie urządzeń ogrodniczych AL-KO w bardzo dobrych cenach.

Technika Ogrodnicza AL-KO Siedlce Łuków