Urządzenia akumulatorowe do ogrodu
15748
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15748,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15772
 

Urządzenia akumulatorowe do ogrodu

NOŻYCE AKUMULATOROWE

Szeroka gama akumulatorowych nożyc do żywopłotu pozwala na bardzo wygodną i cichą pracę bez konieczności zmagania przewodem elektrycznym. Nożyce akumulatorowe mocą dorównują modelom spalinowym podczas przy jednoczesnej redukcji hałasu i nieprzyjemnego zapachu spalin. Dostępne są różne modele do użytku prywatnego i pracy profesjonalnej.

KOSIARKI AKUMULATOROWE

Kosiarki akumulatorowe STIHL to rewolucja w koszeniu trawników. Mocne, a przy tym ciche, wymagające minimalnej obsługi i lekkie. Kosiarka akumulatorowa to najwygodniejsze rozwiązanie do koszenia trawników tam, gdzie wymagana jest cisza i dla każdego, kto ceni sobie najwyższy komfort. Mamy szeroką gamę modeli do przydomowych trawników lub do koszenia terenów publicznych.

Podkaszarka akumulatorowa

PODKASZARKI I KOSY AKUMULATOROWE

Nowoczesne kosy i podkaszarki akumulatorowe do trawy i zarośli poza niską wagą i bardzo zredukowanym hałasem charakteryzują się również zwiększoną trwałością dzięki maksymalnie uproszczonej konstrukcji. Świetnie nadają się do koszenia wokół domu i na terenach publicznych. Bardzo dobrze sprawdzą się zarówno do wykaszania trawników jak również do koszenia zarośli.