Roboty koszące
14824
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14824,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15772
 

Roboty koszące

SAMODZIELNY POMOCNIK

Kosiarki automatyczne, to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że trawnik zawsze jest dokładnie przycięty praktycznie bez Twojego udziału. Robot koszący może zająć się trawnikiem kiedy Ciebie nie ma w domu, albo kiedy odpoczywasz. Ciche silniki elektryczne nie zakłócają spokoju. Znika też problem paliwa, oleju lub plączących się kabli. Kosiarka automatyczna pracuje prawie w każdych warunkach i nie wymaga nadzoru. Robot pracuje, a Ty masz wolne.

DUŻY WYBÓR

W ofercie mamy kilkanaście modeli robotów koszących, w tym wiele dostępnych od ręki. Z chęcią dobierzemy robota odpowiedniego do Twojego trawnika. Niezależnie czy potrzebujesz kosić kilkudziesięciometrowy trawnik przy segmencie, czy planujesz obsługę dużej posesji, z chęcią zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Mamy roboty koszące na każdy trawnik.

Roboty koszące Stihl
Instalacja robotów Stihl

INSTALACJA i SERWIS

Instalację i obsługę robotów koszących można bez problemu wykonywać samodzielnie. Jeśli jednak nie chcesz sobie tym zawracać głowy, nasz serwis z przyjemnością zajmie się tym za Ciebie. W naszej ofercie jest fachowy montaż, okresowe przeglądy, serwis zimowy, transport i wszystkie ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. My zajmiemy się Twoim robotem od A do Z, a Ty zajmiesz się tym, co naprawdę lubisz.