Autoryzowany Dealer Toro
570
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-570,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15772
 

Autoryzowany Dealer Toro

Duże i mocne kosiarki Toro

SZEROKIE I MOCNE KOSIARKI

TORO to znany i doceniany amerykański producent kosiarek trawnikowych. Specjalność TORO to m.in. szerokie kosiarki o dużej mocy. Większość kosiarek TORO wyposażona jest w szereg innowacji i udogodnień takich jak automatyczna regulacja kontroli napędu, złącze do samoczynnego mycia, napęd na przednie koła lub 4X4.

DUŻE KOSIARKI AKUMULATOROWE TORO

Duże kosiarki akumulatorowe TORO napędzane systemem akumulatorów o napięciu aż 60V i o dużej pojemności bez problemu radzą sobie na dużych trawnikach i z wyższą trawą. Solidna stalowa obudowa, napęd z automatyczną regulacją prędkości i złącze do samoczynnego mycia to tylko niektóre zalety kosiarek akumulatorowych TORO.

MASZYNY SPECJALNE TORO

TORO od lat specjalizuje się w produkcji specjalistycznych kosiarek dla wymagających Klientów, na tereny sportowe oraz komunalne. Kosiarki samojezdne typy ZeroTurn, kosiarki wrzecionowe o dużej szerokości, urządzenia do skaryfikacji i aeracji dużych trawników to standardowy sprzęt od lat produkowany przez TORO. Zapytaj naszych sprzedawców ofertę na maszynę specjalnie dla Ciebie.